Весняний Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. Відбувається у форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXIX міжнародної виставки «БудЕКСПО-весна» і XIV Спеціалізованої виставки «Вікна. Двері. Дах».ТЕМАТИЧНІ ЕКСПОЗИЦІЇ :
«БудЕКСПО-весна»


«Вікна. Двері. Дах»


«Ярмарок новобудов»

УЧАСНИКАМ


Участь у Весняному Будівельному Форумі допоможе вам в короткі терміни:
• Підтримати імідж компанії та підсилити вплив на ринку
• Знайти нових клієнтів і зміцнити відносини з існуючими
• Продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати відгук про продукт
• Ефективно вивести на ринок нові товари/послуги
• Збільшити об’єми продаж Ваших продуктівВІДВІДУВАЧАМ
В рамках роботи Весняного Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрації інноваційних досягнень в будівельній галузі та проведення майстер-класів на стендах учасників. А також насичена та цікава програма супутніх заходів.


Режим роботи виставки:
2.04 - 11:00 – 18:00
3.04 - 10:00 – 18:00
4.04 - 10:00 – 18:00
5.04 - 10:00 – 16:00

Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36 (ВЦ Південний-ЕКСПО)


Підсумки Весняного Будівельного Форуму 2018 року    

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Учасники про Весняний Будівельний Форум

Антон Смирнов - менеджер зі збуту ТзОВ «ПРОМ-ЕЛЕКТРО (VINILPROF)»


• Представляючи молоду і амбіційну компанію VinilProf, хочеться відмітити той неосяжний обсяг роботи з яким зіштовхується компанія на шляху свого становлення. Ми вже вчетверте відвідуємо Будівельний форум у Львові, організований ГАЛ-Експо. Тому ми не з чуток знаємо та розуміємо з якими перепонами та труднощами зіштовхується Організаційний комітет, який величезний об’єм роботи виконується за для успішного проведення виставки. І тому ми з впевненістю хочемо висловити слова подяки за то ставлення, та ту сумлінну роботу Організаторів Буд Експо. Та відзначити, що дуже приємно бачити зростання рівня організації з кожним роком. Бо результати свідчать про вірно обрані напрямки та вчасно зроблені кроки. Нашою сумлінною співпрацею ми змогли досягти на мою думку досить гарних результатів. Вже під час виставки ми почали перемовини з декількома реальними клієнтами та знайшли більше десятка потенційних, саме профільних клієнтів. Порадувала якість відвідувачів та їх професійний інтерес. Було видно, що Організаторами була проведена досить кропітка робота по залученню саме професійних відвідувачів і то приємно вразило! Тому ми дуже вдячні Організаторам за цю вдалу подію і нам дуже приємно зростати разом! Вже чекаємо на зустріч восени!

Василь Михалко - менеджер з продажу нового обладнання «Міцуї Україна»


• Як народна мудрість говорить: “Краще раз побачити, чим сто раз почути”. Таку можливість побачити дав Весняний Будівельний Форум. Виставка дала можливість подивитися на експонати, оцінити можливості фірм, які представлені, оцінити продукцію цих потужностей і заключити гарні контракти. Враховуючи те, що вона весняна, то це як перші квіти, які ще й дадуть плоди. Вже 5-ий раз беремо участь і задоволені, адже маємо результати. Організатори відносяться до своїх експонентів з увагою, дають можливість гарно розмістити експозицію, вирішують всі організаційні питання. Виставка, це робота в радість. Участь треба приймати постійно і весною і осінню, і результати себе не заставлять чекати. До зустрічі на Осінньому Будівельному Форумі

Тарас Басмат – комерційний директор ТОВ «Квінфорт»


• Будівельна виставка для бізнесу, для компаній, які працюють в будівельній сфері так і торгових компаній, це завжди цільова аудиторія. Це один з найкращих способів знайти свого клієнта. Даний захід є цікавий для бізнесу. В рамках виставки по організації все сподобалося. Хочемо побажати, щоб виставка росла розвивалася і рухалася за масштабами до київських та європейських виставок, адже має всі шанси для цього. На Форумі були представлені цікаві компанії, серед відвідувачів цікава аудиторія.

Іващенко Олексій - представник по центральному регіону компанії «K-FLEX UKRAINE»


• Хочу подякувати Вам за надану можливість приймати участь у "Весняний Будівельний Форум-2018", що відбувся у Львові в ВЦ "ПІВДЕННИЙ-ЕКСПО", та залишити відгук. Насамперед хочу відзначити високий рівень організації самого заходу, а також професіоналізм персоналу Виставкого Центру. На мою думку Форум пройшов дуже вдало. Оскільки багато виробників в будівельній галузі, в тому числі і ми "K-FLEX UKRAINE", змогли широко представити свій асортимент будівельним компаніям, дизайнерам, проектантам і просто звичайним людям.

Бик Андрій Володимирович - директор та власник ПП «СРБК Портал»


ПП СРБК Портал вдячний організаторам Весняного Будівельного Форуму у м.Львові за гарно організовану виставку. Нам було дуже приємно співпрацювати, всі наші побажання було враховано! Організаторами створені всі умови для монтажу виставочного ліфтового обладнання Izamet. Було багато корисних знайомств та відвідувачів. В майбутньому плануємо з Вами проводити подальші заходи. Ви молодці!!!

Олександр Вовк - комерційний директор компанії «Піллар-Україна»


• Організація та гостинність на вищому рівні! Організатори виставки мають європейський погляд на проведення виставок, досить добре налагоджена взаємодія між колегами з будівельних компаній та звичайними відвідувачами. Гал-Експо по новому відкрила для нас західний регіон, принесла багато контактів та перспективних проектів. Велике спасибі Організаторам за чудову виставку!"НАШІ УЧАСНИКИ


НАШІ ПАРТНЕРИЗа сприяння:

   
За підтримки:

Офіційний партнер:

Генеральні
інформаційні партнери:

   
Генеральний
теле-партнер:

Генеральний
інтернет-партнер:

Інтернет-партнер:


Бізнес партнери


Інформаційні партнери
Як стати інформаційним партнером виставок?

Завантажити наш банер потрібного розміру.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯВиставки "БудЕКСПО-весна", "Вікна.Двері.Дах", "Деревообробка", "БудЕКСПО-осінь", "Опалення", "Альтернативна енергетика", "EuroAgro"Організатор: ПрАТ "Гал-ЕКСПО". 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 30.
тел.: (032) 297-06-28, 297-06-27, факс: (032) 297-17-56

Наталя Красюк - Керівник проекту
тел. +38 067 3329252
E-mail: expo2@galexpo.lviv.ua
Call me ktyssok

Зоряна Крук - Менеджер
тел. +38 067 6741415
E-mail: expo1@galexpo.lviv.ua


Місце проведення:
м. Львів, вул. Щирецька, 36. (Виставковий центр Південний ЕКСПО)