«Дитячий світ» - єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні, яка збирає кращі компанії у сфері товарів та послуг для дітей.
- це майданчик для презентації новинок та торгівлі;
- зустріч виробників з оптовими та роздрібними покупцями;
- місце для налагодження ділових контактів та підписання вдалих контрактів.
   Це локація, де за цінами виробника можна придбати різноманітні товари для дітей та батьків, безкоштовно відвідати навчальні студії та ігрові майданчики з веселими аніматорами і клоунами.


«Дитячий світ» - це казкова подія якою житиме все місто!
Це свято, де здійснюються дитячі мрії!УЧАСНИКАМ


   Напередодні Миколая та новорічних свят 7-10 грудня в самому центрі міста у Палаці Мистецтв наша компанія проводить великий фестиваль покупок та розваг для всієї родини: на 1 та 2-му поверхах пройде ювелірна виставка-ярмарок Елітекспо, а на 3 поверсі відбудеться VII спеціалізована виставка-ярмарок Дитячий світ.

   В рамках Дитячого світу відбудуться презентації новинок виробництва, весняних колекцій та супутніх товарів від профільних компаній-учасниць, а також оптова та роздрібна торгівля. Окрім того будуть представлені спеціалізовані, навчальні та розважальні заклади, що ознайомлять відвідувачів зі своєю діяльністю, проведуть консультації, майстер-класи та інші заходи.

   Участь з виставковим стендом забезпечить зміцнення та створення позитивного іміджу компанії, налагодження ділових та партнерських контактів, демонстрації асортименту товарів, пошуку нових клієнтів, дилерів, постачальників чи оптових покупців та ін. А також надає можливість оптової та роздрібної торгівлі на виставці.

   Для проведення промо-акцій та інших супутніх заходів учасникам безкоштовно надається час у конференц-залі/головній сцені/ спец. майданчиках

Участь у виставці – запорука успіху Компанії!
Адже якщо Ви берете участь у виставці це означає що:

Ми працюємо для Вас та прагнемо, щоб наші
учасники отрималимаксимальний ефект від участі у виставці.

Підсумки «Дитячого світу» 2015 року.

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ     
Зацікавила виставка-ярмарок «Дитячий світ»?
Лише 3 кроки і Ви станете учасником!

ВІДВІДУВАЧАМ

Будемо раді бачити Вас на спеціалізованій виставці-ярмарку «Дитячий світ» !
«Дитячий світ» - єдина спеціалізована виставка-ярмарок у Західному регіоні , яка збирає кращі компанії у сфері товарів та послуг для дітей.

Це не лише величезний супермаркет, де за цінами виробника можна придбати різноманітні товари для дітей та батьків, а й розважальний центр, де на вас чекають безкоштовні навчальні студії та ігрові майданчики з веселими аніматорами і клоунами.

«Дитячий світ» - це свято, де здійснюються дитячі мрії!
До зустрічі на «Дитячому світі»!

Урочисте відкриття виставки:
7 грудня о 12.00

Час роботи виставки:

7.12 - 12:00 – 19:00
8.12 - 11:00 – 19:00
9.12 - 11:00 – 19:00
10.12 - 11:00 – 18:00

Місце проведення:
м.Львів, Палац мистецтв , вул.Коперника, 17

НОВИНИ


ВПЕРШЕ в рамках виставки Чілдрен Кінофест /щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків/ представить програму для відвідувачів «Дитячого світу» та познайомить молоду українську аудиторію з європейськими стрічками: «Пісня моря», «Хлопчик – Фантом», «Операція "Арктика"» та «Ми – найкращі»
• Під час виставки відбудеться проект «Львів –Нікополь: творча співдружність». На відвідувачів чекають презентаційні напрями:
- «Нікопольщина - край п’яти Січей»
- «Нікопольщина – серце Скіфії»
- «Нікопольський пряник»
В програмі кожного дня: історична довідка про місто; виставки дитячих робіт- малюнки, вироби з глини, шкіри, тіста (пряники); майстер класи з трьох напрямків; квест – ігри, конкурси; фотозона; продаж сувенірних виробів та багато цікавого.
• Запрошуємо 16 грудня о 15.00 на демонстраційні покази колекцій дитячого одягу від компаній-учасників «Дитячого світу»

Новини учасників:

ТМ Baby Angel представить дизайнерський дитячий одяг з найкращим співвідношенням ціни і якості українського виробництва.
ТМ LETONI представить колекції вишуканого одягу високої якості пошиття з використанням ручної роботи.
TM Plan Toys представить кращий вибір екологічно чистих дерев'яних іграшок з використанням органічних фарб та клеїв без формальдегідів.
ТМ Weleda - світовий лідер у виробництві 100% натуральної та органічної косметики представить свою продукцію для мам та діток на виставці-ярмарку.
TM Be easy молодий бренд, що швидко розвивається, представить на виставці якісний дитячий одяг, що не поступається європейським аналогам.
Fox-Kids
З 2016 року найуспішніший базовий casual - бренд в Ізраїлі бренд FOX офіційно в Україні! На виставці представить колекцію, що поділятиметься на дві групи - FOX BABY (від 0 до 3 років) та FOX KIDS (від 4 до 16 років).
• Бездоганний стиль в поєднанні з елегантністю, що є ознакою тонкого смаку, втілюється у одязі від італійських брендів, що представить на виставці модний бренд Gufo.
ТОВ «ЛЕЛА» має ексклюзивні права на виробництво і продаж одягу групи «Ленер Кордье» як в Україні так і в країнах Східної Європи. На виставці компанія представить колекції стильного французької одягу українським покупцям та прийме замовлення на виробництво.

НАШІ ПАРТНЕРИЗа сприяння:

Генеральний теле-партнер:


Інформаційні партнери


Як стати інформаційним партнером виставок?

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Оксана Радомська - керівник проекту
тел. 067 3703672
E-mail: oksa@galexpo.lviv.ua
Call me fialka_lv


Місце проведення:
м.Львів, Палац мистецтв, вул.Коперника, 17