Діяльність

Галицкі Експозиції
Іноземні партнери:

Діяльність

16 жовтня 1990 р. на базі тодішнього Львівського Будинку якості, метрології та стандартизації було утворено мале державне підприємство “Львів-ЕКСПО”.

20 червня 1991 р. воно було перетворено  в мале орендне підприємство “Львів-ЕКСПО”, статутний фонд якого утворювався підприємством самостійно.

З червня 1992 р. зареєстровано та розпочало свою діяльність створене працівниками цього підприємства ТзОВ „Гал-ЕКСПО”.

8 грудня 1994 р. перереєстровано ЗАТ “Гал-ЕКСПО” як правонаступник ТзОВ “Гал-ЕКСПО”.

З кінця 1999 р. назва “Гал-ЕКСПО”– зареєстрований знаки для товарів та послуг при проведенні виставкових заходів.

З липня 2011 р. фірма має теперішню назву - Приватне акціонерне товариство "Гал-ЕКСПО"®

16 квітня 1991 р. виставкою польських фірм “Львів – Контакт – 91”, проведеною спільно з СП “Украпол”  започатковано багаторічну традицію співпраці з зарубіжними фірмами в організації виставок та ділових зустрічей. У жовтні  того ж року підприємство виступає співорганізатором виставки чесько-словацьких підприємств і фірм “Львів-91”, яка по сьогоднішній день лишається найбільшою проведеною у Львові за часів незалежної України за кількістю іноземних фірм. З початку наступного року започатковано серію виставок “Ділові зустрічі з Угорщиною”, які проводилися в 1992-1993 рр. В цілому, у виставках Товариства за всі роки взяли участь майже 750 зарубіжних фірм.

24 січня 1993 р. відкрилася перша виставка, проведена у відповідності до  власної програми.
З 2000 р. ці виставки відбуваються під зареєстрованим знаком “Галицькі експозиції”®. На сьогодні серед найбільших виставок – виставки “Деревообробка” та “Дентал®-Україна”. Великим інтересом користуються виставки будівельної тематики та комплекс виставок, присвячених тематиці туризму. В 2010 р. вперше проведено виставку “Дитячий світ”. Загалом за роки діяльності Товариство проводило виставки з 33 тематик.

Особливо слід виділити виставки “Україна – Схід – Захід”, проведені в 1994-1995 рр. спільно з обласними державними адміністраціями та регіональними виставковими партнерами в Луганську, Харкові, Донецьку та Запоріжжі. Ці виставки сприяли встановленню контактів багатьох сьогоднішніх ділових партнерів з Львівщини та названих областей, водночас продемонструвавши культурні традиції Західної України на сході нашої держави.

Почесним та надзвичайно відповідальним напрямком роботи ПрАТ “Гал-ЕКСПО” є організація експозицій Львівської області на національних та міжнародних форумах. Вперше, ще 23 серпня 1996 р. Товариство “здійснило організацію експозиції Львівщини на ювілейній виставці “Україна -  п´ять років незалежності” (Київ, Палац спорту). Експозицію відвідали президент України Л.Д.Кучма, інші керівники держави. Впродовж наступних років Товариство десятки разів виступало організатором експозицій Львівщини на загальноукраїнських виставках, організовувало українські експозиції на виставках в Польщі, Італії, Угорщині, Німеччині.

В подальшому ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® організовувало експозиції Львівщини на виставці “Україна. Погляд у ХХІ століття”, присвяченій щорічним зборам Ради Керуючих ЄБРР (1998 р.), експозицію “Народне мистецтво Львівщини” та виставку харчової промисловості під час проведення творчого звіту Львівщини в Палаці “Україна” в м. Києві (2001 р.), на Міждержавній виставці-ярмарку промислових технологій, засобів виробництва, товарів та послуг країн СНД в Києві (2003 р.), в рамках загальнодержавних виставкових акцій “Барвиста Україна” (2004, 2005, 2007, 2009-2013 рр.).

В квітні 1997 р. ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® виступило співзасновником Виставкової Федерації України, яка сьогодні є активною громадською організацією, що об’єднує більшість значних організаторів виставок в Україні. Тоді ж ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® було прийнято до Міжнародної спілки виставкової статистики CENTREX. Відтепер встановлені постійні контакти і обмін досвідом з колегами з країн Центральної та Східної Європи. Дані найбільших виставок, які проводить фірма, проходять міжнародний аудит згідно правил UFI і публікуються в авторитетних каталогах європейських виставок.

Крім цього, підприємство проводить активну роботу в ряді інших громадських організацій. ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® - багаторічний член ТПП. Підвищенню рівня проведення відповідних тематичних виставок сприяє членство в Асоціації ювелірів України. Також в 2008 р. Товариство виступило співзасновником Української асоціації деревообробного обладнання.

За свою роботу ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® було неодноразово відзначено Почесними грамотами Львівської облдержадміністрації та Львівської міської Ради.

В липні 2000 р. за значний внесок у розвиток економіки Львівського регіону та за досягнення в організації виставкових заходів в Україні і за кордоном товариство нагороджено Почесним дипломом ТПП України.

В червні 2001 р. на міському конкурсі Львова “Обличчя міста” ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® вибороло одну з основних номінацій – “За доброчесність в бізнесі”. А в квітні 2009 р. Товариство було відзначено Національним сертифікатом „Лідер галузі - 2008”. Нагород та відзнак за свою роботу удостоєно ряд працівників товариства.

У 2001 р. ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® виступило генеральним упорядником “Інвестиційного ярмарку-2001” в рамках Економічного форуму з питань прикордонного співробітництва – першого великомасштабного ярмарку інвестиційних проектів в Україні.

На виставках  ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® традиційною є широка програма супутніх заходів – це лекції, конференції, семінари, круглі столи. Але також це і щорічні фестивалі перукарського мистецтва, демонстрації моделей одягу, проведена безпосередньо на виставці стоматологічна операція, організований Товариством фестиваль туристичного фільму “Дримба”, науково-практичний форум "За крок до енергонезалежності" тощо.

Товариство активно допомагає в проведенні заходів спільно з органами місцевої влади у Львові. За підтримки Товариства  неодноразово проводилися Ярмарки професійного самовизначення.

В 2009 р. спільно з міською Радою вперше проведено виставку-ярмарок “Львівський товаровиробник”,які відтоді проводилися щорічно, а взимку того ж року ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® взяло участь в організації Першого Львівського Новорічно-різдвяного ярмарку на вулицях міста. Також Товариство багато разів надавало допомогу у проведені різноманітних мистецьких акцій та спортивних змагань, міських фестивалів та свят.

У 2010 р. ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® – визнаний лідер виставкової діяльності на правобережній Україні – відсвяткувало двадцять років своєї діяльності. Товариство - найстарший в Україні організатор виставок, який не є державною організацією. Напевно, взагалі небагато знайдеться в Україні фірм та організацій, що після створення в 1990-му, діють й дотепер. Але не кількість років, а зроблене за цей період важить на вагах історії.

А зроблено насправді чимало. За роки діяльності товариством проведено понад 330 виставкових заходів у Львові, в Україні та за кордоном. Лише за власною програмою ПрАТ "Гал-ЕКСПО"® провело понад 250 міжнародних виставок, експонентами яких були близько 14 000 підприємств та фірм з України та з 49 країн Азії, Африки, Європи та обох Америк. Серед учасників були такі гіганти української індустрії як ВО “Південний машинобудівний завод”, концерн “Азовмаш”, “АвтоЗАЗ”, УкрНДІ авіаційних технологій, Київстар, УМЗ, світові гранди – Rehau, 3M, Weinig, KaVo, багато інших відомих підприємств. В організації заходів на замовлення товариство співпрацювало з такими всесвітньо знаними брендами, як Minolta, IVECO, Colgate-Palmolive, United Colors of Benetton, Intel. Про підсумки можна говорити ще багато, але шлях до успіху був непростий.

Сьогодні мало хто знає, що першу свою виставку, як самостійне підприємство, тоді ще мале підприємство “Львів-ЕКСПО” провело не у Львові, а в... Москві. Ця виставка стала однією з серії “ВАЗ шукає партнерів”, які на замовлення ВО “АвтоВАЗзапчастини” проводились підприємством також у Львові, Воронежі, Челябинську та Іркутську.

Професійний ріст колективу відбувався з одного боку, завдяки набуттю практичного досвіду, з іншого – в ході професійних контактів з колегами. Працівники фірми відвідували виставки в Києві, інших містах України, а також в Польщі, Угорщині, Югославії, Швейцарії. Побачене і почуте впроваджувалось в практичну діяльність. Одними з перших в Україні ПрАТ “Гал-ЕКСПО”® запровадило на своїх виставках автоматизовану систему заявок, соціологічні опитування відвідувачів, штрих-кодування запрошень, реєстрацію відвідувачів тощо.