Меню

Інформація про емітента
 
Річна інформація про емітента
Річна інформація емітента за 2012 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2013 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2014 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2015 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2016 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2017 рік (завантажити) Річна інформація емітента за 2018 рік (завантажити) • КЕП (завантажити) Річна інформація емітента за 2019 рік (завантажити) • КЕП (завантажити) Річна інформація емітента за 2020 рік (завантажити) • КЕП (завантажити) Річна інформація емітента за 2021 рік (завантажити) • КЕП (завантажити) Річна інформація емітента за 2022 рік (завантажити) Бюлетень для голосування на зборах акціонерів
Проведення зборів
Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 23 березня 2017 р. (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 21 березня 2018 р. та проекти рішень (завантажити) Інформація до зборів акціонерів 21.03.2018р. (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 20 березня 2019 р. та проекти рішень (завантажити) Інформація згідно п. 3 ч. 4 ст. 35 закону України «Про акціонерні товариства» про загальну кількість акцій та голосуючих акцій • КЕП (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 19 березня 2020 р. та проекти рішень (завантажити) • КЕП (завантажити) Інформація згідно п. 3 ч. 4 ст. 35 закону України «Про акціонерні товариства» про загальну кількість акцій та голосуючих акцій (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 22 березня 2021 р. та проекти рішень (завантажити) • КЕП (завантажити) Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій на 16 березня 2021 р. (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 22 березня 2022 р. та проекти рішень (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 29 березня 2023 р. та проекти рішень (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій на 20 лютого 2023 р. (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) • КЕП (завантажити) Протокол дистанційних зазальних зборів акціонерів 2023 (завантажити) Протокол лічильної комісії_ЗЗА_2023-кеп (завантажити) Протокол реєстраційної комісії ЗЗА_2023-кеп (завантажити) Інформація про загальну кількість акцій та голосуючих акцій на 14 лютого 2024 р. (завантажити) Повідомлення про проведення річних загальних зборів акціонерів 29 березня 2024 р. та проекти рішень (завантажити)
Повідомлення про виникнення особливої інформації
Повідомлення про виникнення особливої інформації від 12.03.2015 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 22.03.2016 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 23.03.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 23.03.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 24.03.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 24.03.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 29.03.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 10.04.2017 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 21.03.2018 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 21.03.2018 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 22.03.2018 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 22.03.2018 р. (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 20.03.2019р. (щодо зміни складу посадових осіб емітента) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 20.03.2019 р. (прийняття рішення Загальними Зборами про попереднє надання згоди на здійснення значних правочинів) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 20.03.2019 р. (прийняття рішення Наглядової Ради про попереднє надання згоди на здійснення значних правочинів) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 23.01.2020 р. (прийняття рішення Наглядової Ради про надання згоди на здійснення значного правочину) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 19.03.2020 р. (щодо зміни складу посадових осіб емітента) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 19.03.2020 р. (прийняття рішення Загальними Зборами про попереднє надання згоди на здійснення значних правочинів) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 19.03.2020 р. (прийняття рішення Наглядової Ради про попереднє надання згоди на здійснення значних правочинів) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 23.03.2021 р. (прийняття рішення Наглядової Ради про попереднє надання згоди на здійснення значних правочинів) (завантажити) • КЕП (завантажити) Повідомлення про виникнення особливої інформації від 23.03.2021 р. (щодо зміни складу посадових осіб емітента) (завантажити) • КЕП (завантажити)

Цікавить комплексне технічне забезпечення
Ваших подій ?

дізнатись більше

КАЛЕНДАР ВИСТАВОК

17-19 квітня
2024

Фестиваль індустрії краси
Зеркало Моди

Найбільша б‘юті подія Західної України, яка збирає на одному майданчику виробників і дистриб’юторів з усієї України і Європи. У рамках виставки: косметологія, перукарство, make-up, косметика, масаж тощо.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

21-23 травня
2024

ГалМЕД
медична виставка

Медичний форум та виставка – найбільша спеціалізована подія Західної України, яка представляє новітнє обладнання, сучасний інструментарій, фармацевтичні препарати та наукові заходи для спеціалістів галузі.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

dental expo

21-23 травня
2024

Дентал-Експо
стоматологічна виставка

Виставка дає можливість ознайомити спеціалістів з тенденціями розвитку стоматологічної галузі. В рамках виставки відбувається проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії».


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Дата
уточняється

БудЕКСПО.Весна
міжнародна виставка

Будівельна подія, яка щорічно збирає виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів, а також репрезентує сучасну будівельну продукцію та новітні технології у сфері будівництва.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

12-14 червня
2024

Деревообробка
міжнародна виставка

Деревообробка - спеціалізована виставка обладнання й інструменту для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості. Проводиться у Львові з 1998 року і є найстарішою в Україні виставкою цієї тематики.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Дата
уточняється

ТурЕКСПО
міжнародна виставка

Туристичний форум за участі міжнародних туристичних організацій, регіональних туристичних представництв, туристичних операторів і турагенств, авіаперевізників, закладів відпочинку та оздоровлення.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Дата
уточняється

Готельний та
ресторанний бізнес

Професійний майданчик для зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів - готельєрів та рестораторів.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Дата
уточняється

Львівський
товаровиробник

Широкий асортимент подарунків від львівських виробників: новорічний декор, одяг, взуття, білизна, текстильні вироби, продукти до святкового столу та багато іншого.ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

6-9 червня
2024

ЕлітЕКСПО
ювелірна виставка

Маркет ювелірних подарунків напередодні сезону весіль, випускних та сезону відпусток. Місце зустрічі виробників та поціновувачів ювелірних прикрас зі всієї України. Салон hand made прикрас та каміння.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

23-25 жовтня
2024

Дентал-Україна
стоматологічна виставка

Виставка «Дентал-Україна» – це захід міжнародного рівня для просування нових продуктів та технологій на стоматологічному ринку України. Одночасно з виставкою проходить міжнародний стоматологічний форум.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

постійно
діюча виставка

Dental Expo
Online

Dental Expo Online - це унікальний онлайн захід, який є чудовою можливістю для демонстрації продукції, новинок та презентацій компаній на тематичному маркетплейсі, інформативна підготовка відвідувача до майбутніх стоматологічних оф-лайн подій.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Дата
уточняється

БудЕКСПО.Осінь
міжнародна виставка

Будівельний Форум – традиційне місце зустрічі будівельних компаній для демонстрації досягнень у будівельній сфері, ознайомлення потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції та розширення дилерської мережі.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

ГРУДЕНЬ
2023

Ярмарок
Галицькі Перезенти

Маркет подарунків, де можна придбати товари безпосередньо від виробників та торговельних фірм за різдвяними знижками. Одяг, взуття, білизна, текстильні вироби, косметика, дитячі товари, іграшки, Handmade тощо.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

ЕлітЕКСПО

14-17 Грудня
2023

ЕлітЕКСПО.Зима
ювелірна виставка

Маркет ювелірних подарунків до Дня святого Миколая. Місце зустрічі ключових представників ювелірної галузі та поціновувачів прикрас зі всієї України. Салон hand made прикрас та каміння. Обмін та дизайн.


Більше про виставку ОТРИМАТИ ЗАПРОШЕННЯ

Отримайте запрошення на декілька виставок серії "Галицькі Експозиції"

отримати запрошення